Haber

Cadılar Bayramı Partisinde Bir Kadınla Görüntülenen Mert Ramazan Demir’in Aşk İddialarına Cevabı Olay Yarattı

Mert Ramazan Demir’in Cadılar Bayramı partisinde bir hayranıyla çekilen fotoğrafı ‘yeni aşk’ iddialarına yol açtı. Mert Ramazan Demir’in aşk iddiası sorulduğunda verdiği yanıt AfRam hayranlarını çok sevindirdi!

Bildiğiniz gibi aşklarını inatla gizleyen bir çiftimiz var. Aylar önce gündeme bomba gibi düşen Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun aşkını konuşuyoruz…

Yalı Çapkını dizisinde aşıklar Seyran ve Ferit’i canlandıran Mert Razaman Demir ile Afra Saraçoğlu’nun aşk yaşadığı uzun süredir konuşuluyordu.

Ancak ikisi de inatla inkar edince bu bahis ertelendi.

Ta ki çift bu yaz denizin ortasında öpüşürken yakalanana kadar…

Orada ipler koptu! Aylardır inkar ettikleri aşkın gerçek olduğunun ortaya çıkmasıyla sosyal medya öfkelendi. Mert Razaman Demir’in de yakın arkadaşı olan Afra Saraçoğlu’nun son dönemdeki sevgilisi Mert Yazıcıoğlu devreye girince günlerce bu aşk üçgenini konuşurken bulduk kendimizi.

O zamandan bu yana pek bir şey değişmedi. Bir süre bariz aşkı açıkça inkar etmeye devam ettiler, sonra “Bu konuyu konuşmayacağız” kararı vererek sorulan her soruyu cevapsız bıraktılar.

Ancak son birkaç saatte özellikle AfRam hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. Cihangir’de görülen Mert Ramazan Demir’e, Cadılar Bayramı partisinde fotoğrafları çıkan hanımefendi soruldu.

“Aşk var mı?” Soru üzerine Mert Ramazan Demir güldü ve “Bu da ne? Saçmalama” dedi.

1. Bilenler bilir ki Mert Ramazan Demir sadece Afra Saraçoğlu sorulduğunda teşekkür ederken, başka bir bayan sorulduğunda ise “Bu ne saçmalık!” Tepkisinden çok memnun oldu. Bakalım kim ne söylemiş! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

habercameli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu