Ekonomi

CANiK ABD’de liderliği oynuyor

Dünyanın önde gelen hafif silah üreticilerinden CANiK, en büyük ihracat pazarı olan ABD’de Ulusal Tüfek Derneği (NRA) tarafından düzenlenen NRA avcılık ve atıcılık fuarı için büyük gösteri sergiledi. 14-16 Nisan tarihlerinde Indianapolis’te düzenlenen fuarda CANiK, en yeni ürünlerini görkemli bir stantla sergiledi. ABD’nin en bilinen Türk markalarından biri olan CANiK, sektör liderliğine yükseliyor.

ABD Ulusal Tüfek Birliği tarafından her yıl düzenlenen ve avcılık ve atıcılık ürünlerinin sergilendiği 152.’si ‘The NRA Annual Meetings & Exhibits’ – NRA Annual Conference and Fair’e katılan CANiK, sergilediği performansla tüm katılımcılardan tam not aldı. ürünler. alınmış. CANiK, bu yıl 14-16 Nisan tarihlerinde Indianapolis’te düzenlenen fuarda ses getiren METE MC9 ve SFx RIVAL-S adlı 2 yeni eseri ve bir marka olan MECANiK’in aksesuarları ile yer aldı. tüm tabanca ve kozmik aksesuarların.

“ABD’de pazar payımızı artırmaya devam ediyoruz”

NRA Fuarı’nda beklediklerinin çok üzerinde ilgi gördüklerini belirten CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral, “ABD’de devam eden pazar yavaşlaması nedeniyle rakiplerimiz satış adetlerinde ciddi düşüşler yaşarken pazar payımızı satış rakamlarımızla artırmaya devam ediyoruz.Bunun en değerli nedeni,önemli olan dünyanın en rekabetçi silah pazarı olan ABD pazarını okumamız ve ihtiyaçları önceden belirlememizdir. Ayrıca dünyanın en büyük silah pazarı olan ABD’de bu kadar büyük ilgi, saygı ve talep görmek bizim için gerçekten büyük gurur ve mutluluk verici.Beklentiler yüksek ve tabancalarımız gerçekten başarılı” dedi. .

“25. Yılımıza yakışır birçok gelişme olacak”

CANiK’in birkaç yıl önce ABD’de en çok tanınan Türk markaları arasında yapılan bir araştırmada 3. sırada yer aldığının altını çizen C. Utku Aral, “CANiK, dünyanın en bilinen Türk markası olma yolunda önemli adımlar attı. Tüm bunlar tabi ki özverili CANiK çalışanlarının yarattığı fark sayesinde mümkün olmaktadır.Müşteri taleplerini dikkatle dinleyen ve bu talepler doğrultusunda çalışan bir yapıya sahiptir.Tüm CANiK severler de bunun bilincindedir ve Markaya ait.Bunun en güzel örneği yeni çıkan bir çok ürün ve aksesuarımızın reyonlarda ve satış ofislerinde geldiği gün tükeniyor olması.Güleryüzlü bir ekibe sahibiz ve bu onu tüm takip edilen saygın bir marka haline getiriyor. Her bir çalışanımızın bizim için ayrı bir değeri vardır.Bu ve benzeri başarılar ancak özverili bir ekiple ve uzun süreçlerle elde edilebilir.Biz de bunun bilincindeyiz.7’den 7’ye tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. her seferinde 70 2023 yılı, kuruluşumuzun 25. yılını kutlayacağımız yıl olacaktır. Ancak biliyoruz ki; Önümüzde daha nice yıllar ve nice başarılar var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu