Haber

Genç sporcular başarıya doyamadı

Midi Kızlar ve Yıldız Kızlar İl 1. Maçlarında namağlup şampiyonlar, Nevşehir Belediyesi Gençler ve SporKulübü Genç Kızlar kategorisinde de namağlup şampiyon olmayı başardı.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, birçok branşta geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye devam ediyor. Kulübün voleybol branşında son dönemde aldığı başarılı sonuçlar göz kamaştırıyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Midi Kız ve Yıldız Kız Voleybol İl 1. Müsabakalarını namağlup şampiyon olarak tamamlayan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Yıldız Kızlar İl 1. Maçlarında namağlup şampiyon oldu. Kırmızı beyazlı takım bu sonuçla 25-27 Nisan tarihlerinde Kırşehir’de yapılacak grup müsabakalarında Nevşehir’i temsil etme hakkını elde etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran da üç kategoride namağlup şampiyon olan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı Antrenörü Aylin Feralan ve oyuncularını tebrik etti. – NEVŞEHİR

haber-yuregir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu