Haber

Hindistan’da bir sınıfta yangın çıktı! Öğrenciler tellere tutunarak alevlerden kurtuldu.

Hindistan’ın Delhi kentinin daha çok derslikleriyle bilinen Mukherjee Nagar semtinde büyük bir yangın çıktı. Yangına müdahale etmek için 11 itfaiye ekibi sevk edildi.

ÖĞRENCİLER KAÇMAK İÇİN TEL KULLANDI

Sınıfın üçüncü katından atlayan öğrencilerin görüntüleri bölgeden geldi. Öğrencilerin binadan kaçmak için tel kullanmaya çalıştıkları görüldü. Görüntülerde öğrencilerin can derdinde olduğu sırada derslik binasından dumanların yükseldiği görülüyor.

İNDİRMELER VAR

Videoda bir kızın pencereden atlayıp alt kattaki klimanın üzerine düştüğü görülüyor. Bir öğrenci çantasını kalabalığın üzerine fırlattı. Öğrenciler hayatlarını kurtarmak için tellere tutunurken, büyük bir kalabalık görüntüleri filme almak için toplandı.

4 ÇOCUK HAFİF YARALI

Delhi İtfaiye Hizmetleri Direktörü Atul Garg, yangının kontrol altında olduğunu söyledi. “Bir binada yangın çıktığı bilgisini aldık. Daha sonra bu binanın derslik olduğunu ve bazı çocukların içeride mahsur kaldığını öğrendik. Olay yerine toplam 11 itfaiye aracı gönderdik. Yangın kontrol altına alındı. Bazı çocuklar korktu. ve pencereden dışarı çıktı. Dört çocuk hafif yaralandı” dedi.

haber-manyas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu