Haber

İKM Başkanı Murat Öztürk’ün Kocaelispor’a ödeme yapmadığı iddiası

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Lideri Murat Öztürk’ün, Kocaelispor’u konuk ettiği yemeğin 23 bin TL’lik bedelini ödemediği iddia edildi. Bunun üzerine Kocaelispor harekete geçti ve 23 bin TL ödeyerek esnafın mağduriyetini giderdi.

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Lideri Murat Öztürk, 9 Eylül Cumartesi günü Kocaelispor’u Kapanönü Caddesi’ndeki restoranda ağırladı. Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan futbolcular, taraftarların formlarını imzalamayı da ihmal etmedi.

23 bin TL’lik yemek bedeli ödenmedi

Yemeğin ardından İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Lideri Murat Öztürk’ün 23 bin TL’lik ücreti ödemediği iddia edildi. Bunun üzerine Kocaelispor Başkanı Engin Koyun harekete geçti. Hesabın Belediye Başkanı Koyun’un talimatıyla ödendiği kaydedildi.

“Konuk olarak katıldığımız bir programda böyle bir olayın yaşanacağını hiç düşünmemiştik.”

Kocaelispor’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Merkezi (İKM) Lideri Murat Öztürk’ün daveti üzerine 09.09.2023 tarihinde İzmitli değerli esnafımız ve İzmitli hemşehrilerimiz ile Kapanönü’nde bir araya geldik. Söz konusu programda söz konusu programda bir araya geldik. , yine İKM Başkanı Kapanönü tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde akşam yemeğine davet edildik.Bu yemeğin parasının ödenmediğini daha sonra basından öğrendik.İzmit halkıyla buluşma programımız bizim için ne kadar sevindiriciyse, o kadar sevindiriciydi. , hesapların ödenmemesiyle ilgili bir haberde kulübümüzün adının geçmesi bizi daha da üzdü, o an durumdan haberimiz olsaydı gerekli aksiyon alınırdı, ancak böyle bir olayın yaşanacağını hiç düşünmemiştik. Konuk olarak katıldığımız bir programda meydana gelecekti.Öncelikle Kocaelispor Kulübü olarak yemek yediğimiz mekanın sahibi olan esnafın mağduriyetini ivedilikle çözüme kavuşturduğumuzu ve İKM’nin söz verdiği yemek parasının ödendiğini belirtmek isteriz. Başkanımıza bugün sabah kulübümüz tarafından ödeme yapıldı. O gün bize çok misafirperver davranıldı. “Mekan sahibi Barkın Atakan’a da misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ederiz.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu