Ekonomi

MNG Kargo yerli üreticilere destek olmaya devam ediyor

MNG Kargo, başta zeytinyağı, bal ve kaşar olmak üzere gıda ürünlerini Türkiye’nin her yerine avantajlı fiyatlarla taşıyor. Ayrıca taşıma kriterlerine uygun gıda ürünlerinin özel paketleme ve paketleme analizleri ile güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden MNG Kargo, üretici ve satıcılara desteğini sürdürüyor. Zeytinyağı, bal ve kaşar başta olmak üzere yerel üreticilerin ürettiği gıda ürünlerini taşıma kriterlerine uygun paketler halinde Türkiye’nin her yerine taşıyan MNG Kargo, sunduğu paketleme analizleri ile de yerel ürünleri avantajlı fiyatlarla varış noktalarına ulaştırıyor.

Yemek kampanyalarına özel davet yönetim merkezi kuruldu

  Gıda kampanyası kapsamında zeytinyağı ve bal gönderilerine özel geliştirilen koruyucu ambalajlarla taşıma işlemlerini gerçekleştiren MNG Kargo, koli üzerindeki ürünlere dikkat çekmek için kişiye özel etiketler de kullanıyor. Özenli paketleme ve muhafaza, ürünlerin alıcılara güvenli ve taze bir şekilde ulaşmasını sağlarken, yemek kampanyası kapsamında kurduğu özel davet yönetim merkezi ile müşterilere daha aktif destek sunmayı hedefliyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen: “MNG Kargo olarak geçmişten bu yana yürüttüğümüz kampanyalarla yerel zenginliklerimizi Türkiye’nin her noktasına taşımaya devam ediyoruz. Kampanya kapsamında müşterilerimizin gıda gönderilerini gıda ürünlerine özel geliştirdiğimiz koruyucu ambalajlar, bilgilendirici etiketler, özel çağrı yönetim merkezi ve sunduğumuz tazminat değerlendirmesiyle 3 iş günü içerisinde taşıyoruz.”

  Akdeniz bölgesinde narenciye, elma, yer fıstığı, nar; Karadeniz’de pirinç, fındık, çay; Zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere, Marmara ve Ege bölgelerinde yetiştirilen tüm mevsimlik ürünleri avantajlı ulaşım fiyatlarıyla tüketicilere sunduklarını belirten Kesen “Her ürün grubuna özel tasarladığımız kampanyalarımızla yerel zenginlikleri tüm Türkiye’ye taşıyor, yerel üreticilerimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.”söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu