Yaşam

Reha Muhtar vasiyetini açıkladı: Yalıma tek bir kişi girmesin

Eski eşi oyuncu Deniz Uğur ile ortasında iki çocuklarının velayeti için açılan dava devam eden eski televizyoncu Reha Muhtar, vasiyetini açıkladı. Muhtar vasiyetinde, yalısının kimseye satılmamasını ve devredilmemesini talep etti.

Muhtar, “5 yıl önce bana bir şey olursa çocuklarıma bıraktığım bir vasiyet var. Alın terim ve günde 18 saatlik emeğimle aldığım yalıdan tek bir kişi girmesin. Bütün önlemleri alındı. Allah büyük, bu vasiyete Allah ve Türkiye tanık” sözlerini kullandı.

Ne olmuştu?

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızlarına şiddet uyguladığını lisana getirerek mahkemeye başvurdu. Deniz Uğur süreksiz velayet kapsamından kızının velayetini aldı ve Reha Muhtar’a 2 ay süre ile kızına yaklaşmama cezası verildi.

Yaşanan olayların sonrasında Muhtar, kızını darp etmediğini dile getirdi. Deniz Uğur ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Muhtar’ın kızına bağırdığı öne sürülen ses kaydını yayınladı. Tezleri reddeden ve kızının uyuşturucu husus kullanan bir bireyle görüşmesine reaksiyon gösterdiğini tabir eden Muhtar, “Benim oğlum ve kızım 7 yıl yasaklı maddelerin kullanıldığı, renkli akvaryum balıklarının ısmarlandığı evde büyüdüler. Kızımın fazla dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kabal’ isimli kullanıcıyla görüşmemesi için 5 dakika süre verme hakkım ve sorumluluğum yok mu baba olarak?” notunu ekledi.

Muhtar son olarak, 92 yaşındaki babası Cemal Muhtar’ın ‘hastanede noter tespitiyle tabir verdiğini’ söylemişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu