Haber

Sisli havayı fırsat bildiler! Amaçları kaos yaratmaktı, bizzat Fidan devreye girdi.

Türkiye, geçen yıl 6 Şubat’tan sonra seferberlik başlatarak depremin yarattığı büyük yıkıma karşı mücadele etti.

Devletin yaraları sarmaya odaklanması, pusuda bekleyen Türkiye düşmanlarını harekete geçirmişti.

KAOS ÇETESİ KARA PROPAGANDA BAŞLATTI

Yurt dışındaki kaos çetesi bu fırsatı kaçırmak istemeyerek etnik yapı üzerinden nifak ateşini yakmaya çalıştı. Yalan üzerine kara propaganda kampanyası başlatıldı.

Terör örgütü THKP-C Acilciler, etnik unsurları kullanarak Hatay’ı karıştırmayı planlamıştı. PKK, FETÖ ve yabancı istihbaratçılar da acılarını istismar ettikleri depremzedeleri devlete isyan ettirmek için her yolu denediler.

ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINI HAKAN FİDAN ŞAHSEN YÖNETTİ

Dönemin MİT Müsteşarı Hakan Fidan, ilk anlardan itibaren bölgeye giderek arama kurtarma çalışmalarını bizzat yönetti. Yardım bahanesiyle bölgeye sızmak isteyen onlarca şaibeli yapı tespit edildi.

‘YÜZYILIN FELAKETİ’NE SKANDAL BENZERLİK

Yüzyılın Felaketi için İsrail merkezli Siyonist Chabad örgütü “Firavun’un Kızıldeniz’de boğulması” Bir benzetme yaptı. Yardım grubu kılığına giren örgüt, tarihi eserleri çaldı ve hatta sinagogun enkazından İsrail’e bir Tevrat bile kaçırdı. Deprem bölgesine gönderilen yardım ekibinde istihbarat görevlileri de bulunduğundan fotoğraftaki bazı kişilerin yüzleri gizlendi.

FİTNE KAMPLARI ORTAYA ÇIKTI

Aralarında istihbarat görevlilerinin de bulunduğu grubun, Kürt ve Alevi vatandaşları sokağa dökmeyi amaçladığı belirlendi. Bölgenin detaylı haritalarını çıkaran Batılı güçlerin Samandağ, Mustafa Kemal Üniversitesi Yerleşkesi ve K.Maraş’ta açtıkları kamplarda şüpheli faaliyetlerde bulunduğu ortaya çıktı.

Güvenlik kaynakları ayrıca MOSSAD’ın deprem döneminde birçok ülkeden gelen istihbarat casuslarıyla birlikte Türkiye’ye sızmaya çalıştığı, ilk beş günlük süreçte yakın takip ve acil müdahaleyle hepsinin ortadan kaldırıldığı bilgisini de paylaştı.

KAYNAK: Türkiye GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu