Yaşam

Three Sisters 35.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Three Sisters Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

Kanal D’nin dikkat çeken drama dizilerinden Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle dün akşam ekrana geldi. İclal Aydın’ın eşi benzeri olmayan romanından uyarlanan ve Process Cinema imzasıyla ekranlara taşınan Üç Kız Kardeş’in son bölümünde yaşanan olaylar merakla takip ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Three Sisters son bölüm tek parça full izle…

Üç Kız Kardeş son bölümde; Rüçhan bile bile Sevilay’ın pozisyonuna katılmasına izin verince Türkan bu durumu affedemez.

Somer, Sevilay üzerindeki tüm baskılara rağmen kararlı duruşundan vazgeçmez. Rüçhan, Türkan’ı bir seçim daha yapmaya zorlar.

Bu sırada Mine, Kiraz’ı kullanarak Somer ve Rüçhan’la olan ilişkisini düzeltmeye çalışır. Kendine yeni bir konut alarak Korman Ailesi’ne daha yakın olabilecektir.

Türkan’ın tedavisi olumlu sonuç vermeye başlayınca Türkan ve Somer anne baba olabilecekleri konusunda umutlanmaya başlarlar.

Bu sırada Rüçhan ve Sevilay ilk kez karşı karşıya gelir. Bağışçı olmak isteyen gencin dönmesine ailesi Nesrin ve Sadık engel olmaya çalışıyor. Fatih’in kızı çoktan yola çıkmıştır.

Three Sisters Son Bölümde Neler Oldu?

Türkan ve Mustafa arasındaki konuşmayı duyan Somer, Mustafa ile sert bir yüzleşme yaşar. Türkan’la daha önce tanışan Mustafa, olanları babası Özer’e anlatır. Bu konunun açığa çıkmasıyla birlikte Mustafa ve Özer’in arasındaki buzlar eridikçe Rüçhan, Mustafa ve Sevilay’ı daha yakından tanımaya başlar. Türkan, Derya’yı Mustafa konusunda uyarır. Somer’in öfkesi ve Sevilay’ın içinde bulunduğu durum arasında bir karar vermek zorundadır.

Dönüşün ortasında Serdar ve Fatih Kalender yüzünden ipler düzgünce geriliyor. Türkan ve Sevilay’ın iş ortaklığı Nesrin’i de endişelendirmeye başlar. Rüçhan ise koyduğu kurallarla Özer’i güzelce köşeye sıkıştırır. Somer’in Mustafa’ya yönelik tehditleri sürerken Türkan, Mustafa konusunda Sevilay’la karşı karşıya gelir. Rüçhan, Türkan’a katılımına son vermesi için baskı yaparken, her şeyi bildiğini anlayan Türkan, Rüçhan’a meydan okur.

Üç Kız Kardeş 35. Bölüm İzle Ekranı

ÜÇ KARDEŞ SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

sindirgihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu