Haber

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, Yeşilyurt İlçesini ziyaret etti

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, 4 yıl önce sel felaketinde 10 vatandaşın hayatını kaybettiği Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti. Suiçmez, “Burada 4 yıldır yol çalışması bitmedi. Bu süre zarfında vatandaşlarımız hala heyelanlı bölgeden ulaşımı çamur ve hafriyat yoluyla sağlıyor. 15 Mayıs’tan sonra ilk yapacağımız işlerden biri de sorunu çözmek. Burada yol sorunu ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için.” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Millet İttifakı bileşenleri, Araklı ilçesinde 4 yıl önce meydana gelen sel felaketinde 10 vatandaşın hayatını kaybettiği Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinlerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan Suiçmez, şunları söyledi:

“Yaklaşık 4 yıl önce burada bir heyelan felaketi meydana geldi ve 10 vatandaşımız hayatını kaybetti. Burada 4 yıldır yol çalışması tamamlanmadı. Bu süre zarfında vatandaşlarımız halen heyelanlı bölgeden ulaşımı çamur ve hafriyat yoluyla sağlıyor. Yapılacak işlerden biri de buradaki yol sorununu çözmek ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak olacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu