Haber

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pençe Kilit Operasyonu’nda şehit olan askerlerin cenaze törenleri nedeniyle konser programlarını iptal etti.

Pençe Kilit Operasyonu’nda şehit olan Denizli Uzman Çavuş Kemal Özek ve yoldaşlarının cenaze törenleri nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi, 11-12 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek konser programlarını iptal etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) kuzeyde düzenlediği Pençeli Kilit Harekatı’nda şehit olan Denizli Uzman Çavuş Kemal Özek, Teğmen Uğur Altınbaş, Uzman Çavuş Özkan Lale, Uzman Onbaşı Uğur Özdemir ve Sözleşmeli Er Mahmut Üçdağ’ın şehit olduğunu duyurdu. Irak şehit oldu. cenazeleri nedeniyle konser programlarını iptal ettiler. Buna göre, Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaz Konserleri kapsamında TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Tuğba Ger’in 11 Ağustos Cuma günü saat 21.00’de İncilipınar Parkı’nda ve 12 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00’de Adalet Parkı’nda vereceği konser programları ertelenmiştir. daha sonraki bir tarih. . – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu