Haber

DSP’den Mustafa Dündar’a ziyaret

BURSA (İGFA) – Heyette Kocaeli İl yöneticilerinin yanı sıra Nilüfer İlçe Başkanı Münire Banuşoğlu, Bursa İl yöneticileri ve Genel Disiplin Üyesi Nurdan Bilgin hazır bulundu. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar: “Osmangazi’nin saklı tarihini gelecek nesillere aktarmak adına üstlendiğimiz misyonu temsil ettik, uyuyan tarihi uyandırdık. Yakın gelecekte Osmangazi’nin Bursa’mızın kalbi olacağını göreceksiniz. tarih turizminde ilçemize yakışır meydanımızın son yerine geldik oraya devrettik.

Osmangazi Kent Meydanı’nı birkaç ay içinde hizmete açacağız. Bursa’mızın nefes alan kalbi olacak. Yeni yerleşim birimleri planladık ve bunları yavaş yavaş hayata geçiriyoruz. Osmangazi artık yaşanabilir bir şehir haline geldi. Bununla da gurur duyuyoruz. Ecevit ruhunu yaşatan DSP’li gönüllülerimizle daha gidecek çok yolumuz var” dedi.

Heyete dahil olan DSP Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu; “Sayın Mustafa Başkanımıza sıcak ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihle medeniyeti buluşturarak yeni bir vizyonun kapısını aralamıştır.”

DSP Bursa İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı; Bursa’da öncü politikamızla yeni sayfalar açmaya ve Bursalılarla kucaklaşmaya devam edeceğiz” dedi.

guneysuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu